بازارهای مالی

پرداخت بیت کوین برای قتل نامزد سابق!

قتل با بیت کوین

اسکات کوئین برکت (Scott Quinn Berkett)، یک جوان ۲۵ ساله ساکن بورلی هیلز، کالیفرنیا، مبلغ ۱۳ هزار دلار را در قالب بیت کوین به یک قاتل حرفه‌ای در دارک وب پرداخت کرده تا نامزد سابق او را بکشد.
طبق گزارش‌ها، برکت و نامزد ناشناس او در سال ۲۰۲۰ به صورت آنلاین با هم آشنا شدند. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن، این زن با این ادعا که برکت یک فرد پرخاشگر است، سعی کرد به این رابطه پایان دهد. برکت تمام تلاش خود را برای ادامه این رابطه انجام داد، ولی به دلیل مخالفت نامزدش، با استخدام یک قاتل حرفه‌ای از دارک وب، سعی در کشتن او داشت.
خوشبختانه، ماموران مخفی به سرعت از این جنایت مطلع شدند و قبل از وقوع آن، خود را به عنوان قاتل، به برکت معرفی کرده و به این ترتیب، او را دستگیر کردند. گفته می‌شود برکت ممکن است ۱۰ سال از زندگی خود را به خاطر این جرم، پشت میله‌های زندان بگذراند.
منتقدان ارزهای دیجیتال، اغلب با این استدلال که رمزارزها می‌توانند فعالیت‌های غیرقانونی را تسهیل کنند، با این کلاس دارایی مخالف هستند. در آوریل امسال، وزارت دادگستری ایالات متحده تقریباً ۳۴ میلیون دلار ارز دیجیتال مرتبط با فعالیت‌های غیرقانونی در دارک وب را مصادره کرد.

منبع : ramzarz.news

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا