بازی ها

به روز رسانی Fortnite v21.20 پوست ایندیانا جونز

به روز رسانی Fortnite v21.20 پوست ایندیانا جونز، POI Shuffled Shrines، ماموریت ها و موارد دیگر را به ارمغان می آورد

در Fortnite نسخه 21.20، تغییرات قابل توجهی در معبد بلوم رخ داده است. بازیکنان باید برای اتمام ماموریت های ایندیانا جونز به آنجا بروند. اکنون به نام زیارتگاه های مختلط شناخته می شود. Chapter 3 Season 3 Battle Pass برای Fortnite حاوی پوسته ویژه ای برای ایندیانا جونز مورد انتظار در نسخه 21.20 است. این به روز رسانی بالاخره ماموریت هایی اضافه کرده است که به گیمرها در به دست آوردن لباس و سایر لوازم آرایشی کمک می کند و به هفته ها انتظار پایان می دهد.

Charge SMG با آپدیت Fortnite Creative v21.20 وارد Creative می شود. به لطف برخی از گزینه های جدید اضافه شده به Baller Vehicle Spawner، اکنون Baller مانند Baller ارتقا یافته در Battle Royale عمل می کند. علاوه بر این، یک الگوی جزیره ای جدید و همچنین چندین پیش ساخته و گالری جدید وجود دارد.

بازی Fortnite Chapter 3 Season 3 ایندیانا جونز ماموریت های نبرد پاس
بازی Battle Pass Quests برای ایندیانا جونز اکنون در نسخه 21.20 Fortnite در دسترس است. برای دسترسی به لباس ایندیانا جونز و چیزهای اضافی از مجموعه او، این ماموریت ها را تکمیل کنید:

سینه های جستجو در Shifty Shafts (5) – نماد بنر ایندیانا جونز

آسیب به حریفان هنگام سوار شدن یا ایستادن بر روی وسیله نقلیه (500) – روکش باستان شناسی

از دستکش Grapple برای تاب خوردن درختان استفاده کنید (10) – ابزار برداشت Raider’s Relics

یادگار دوربرگر را از معبد و خرابه‌ها در یک مسابقه جمع آوری کنید – کیسه اکسپدیشن بک بلینگ

درب مخفی را از جلوی اتاق اصلی در معبدهای مختلط بیابید – شکلک Indy’s Dustoff

یک وسیله اسطوره ای یا عجیب و غریب را در چادر ذخیره کنید – اسپری Indy’s Escape

کاری کنید که Runaway Boulders به ​​مدت 100 متر در یک مسابقه بچرخد – First Misadventure Loading Screen

در یک مسابقه 5 نفر برتر را به پایان برسانید – گلایدر قایق اضطراری

در حالی که چهار مورد از این ماموریت‌ها به بازیکنان لباس ایندیانا جونز را اهدا می‌کنند، تکمیل 10 مورد از آنها به آن‌ها اجازه می‌دهد تا ظاهر کاوشگر معبد را کسب کنند.

نقطه عطف معبد بلوم اکنون به زیارتگاه های مختلط اختصاص داده شده به ایندیانا جونز تبدیل شده است

ساختمان تاریخی معبد بلوم به زیارتگاه های با موضوع ایندیانا جونز تبدیل شده است. Shuffled Shrines طیف وسیعی از تله‌ها خواهد داشت زیرا بازیکنان باید مصنوعات Idol را از این مکان دریافت کنند. همچنین سه سطح تهدید مختلف وجود خواهد داشت. نمادهای دور برگر، گوجه‌فرنگی و شیء قدرت، مصنوعات بت هستند.

آنها به باز کردن صندوقچه گنج کمک خواهند کرد و Fortnite نشان می دهد که آیا بازیکنان با موفقیت معبد ایندیانا جونز را کاوش کرده اند یا خیر. یک در مخفی در POI Shuffled Shrines وجود دارد که در ماموریت ها نیز به آن اشاره شده است. برای دسترسی به آن، بازیکنان ابتدا باید یک کد وارد کنند و برای بازیابی آیتم، باید از تله‌ها اجتناب کنند. پس از جمع آوری، آنها باید یک بار دیگر در تله ها حرکت کنند و مانند فیلم ها سالم بگریزند.

Fortnite v21.20 Charge SMG را معرفی می کند و Port-A-Fort را باز می گرداند

Charge SMG جدید را از روی زمین، سینه‌ها، قطره‌های عرضه، نهال‌های واقعی و کوسه‌ها بردارید! هرچه بازیکنان مدت زمان بیشتری ماشه را برای شروع شارژ نگه دارند، گلوله های بیشتری در هنگام رها شدن آزاد می شوند.

برای دانستن زمان انتشار، بازیکنان می‌توانند یک سنج را روی صفحه ببینند که نشان می‌دهد چقدر در طول شارژ هستند. آنها این گزینه را دارند که شارژ کامل برنامه ریزی شده یا نیمه شارژ برنامه ریزی نشده ارسال کنند.

شی Port-A-Fort دیگر طاقدار نیست. برای تقویت در عرض چند ثانیه، یک Port-A-Fort را رها کنید، که می تواند روی زمین یا در سینه پیدا شود. هر حالت، از جمله لیست های پخش Zero Build، این مورد را دارد.

Ripsaw Launchers هنوز هم در بازی یافت می شود
حتی اگر هفته پرتاب Ripsaw به پایان رسیده است، بازیکنان همچنان می‌توانند علاوه بر The Chop Shop، قطره‌های عرضه، سینه‌ها و لانچرهای اره‌ای اره‌ای زمینی را نیز کشف کنند! اما اکنون که Ripsaw Launcher Week تمام شده است، این سلاح بیشتر در دسترس خواهد بود.

منبع : gamingonphone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا